Wojciech Kaszuba

Wojciech Kaszuba Urodził się 13 kwietnia 1979 roku w Poznaniu.

W 2003 roku ukończył im Akademię Muzyczną. I. J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie wiolonczeli dr Eugeniusza Zboralskiego. Aktywnie uczestniczy w wielu koncertach, konkursach, kursach, festiwalach, audycjach radiowych i telewizyjnych jako solista, kameralista i muzyk orkiestrowy w kraju i za granicą. Działalność muzyka instrumentalna jest ściśle związana z zawodem inżyniera dźwięku.
W 2000 roku ukończył Wielkopolską Szkołę Radia, Filmu i Telewizji – specjalność produkcja dźwięku, a w 2007 roku studia podyplomowe z informatyki na Politechnice Poznańskiej. Od 2000 roku prowadzi studio nagrań specjalizujące się w nagraniach muzyki klasycznej oraz nagraniach i realizacji muzyki współczesnej. Producent i producent (artfonia.pl) Swoją działalność uzupełnia pracą dydaktyczną.
Od 2001 roku nieprzerwanie pracuje w wielkopolskich szkołach muzycznych. Jego uczniowie aktywnie uczestniczą w życiu muzycznym swoich szkół, zdobywają nagrody na konkursach, festiwalach i warsztatach. Wielu absolwentów kontynuuje studia muzyczne. Od pięciu lat pracuje w Akademii Muzycznej. I. J. Paderewskiego w Poznaniu na Wydziale Kompozycji, Dyrygentury, Teorii Muzyki i Rytmiki, specjalność Kompozycja Elektroakustyczna, gdzie prowadzi zajęcia z takich przedmiotów jak: muzyka elektroniczna, muzyka komputerowa, akustyka praktyczna.

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies

dowiedz się więcej